Gabinet Relaksu

STREFA SPA

 

Zapraszamy do kameralnego SPA w Hotelu Nafta Krosno

 Sauna sucha

Relaks w saunie istotnie wpływa na organizm człowieka. Jest to doskonały relaks dla ciała i ducha. 
Wysoka temperatura, stosowana przez krótki czas, działa odprężająco, a intensywne pocenie się skutecznie oczyszcza organizm usuwając z niego toksyny. Kąpiele saunowe wpływają pozytywnie na procesy termoregulacji organizmu, przyśpieszają regenerację tkanek i rozluźniają mięśnie.

 Tężnia solna

Mikroklimat, który powstaje wokół tężni wykorzystywany jest w profilaktyce i leczeniu schorzeń m.in. dróg oddechowych i w stanach ogólnego wyczerpania.
Tężnia jest konstrukcją wykonaną z drewna sosnowego, wyposażoną w pompę rozprowadzającą solankę po specjalnie rozmieszczonych witkach brzozowych. Rozlokowana w ten sposób solanka wytwarza w powietrzu aerozol, dzięki któremu powietrze zostaje nasycone jodem oraz bromem, 
a także szeregiem dobroczynnych dla organizmu mikro–elementów, takich jak magnez, sód 
oraz żelazo. Kilkuminutowe przebywanie w otoczeniu tężni powoduje wchłanianie tylu dobroczynnych jonów, co podczas godzinnego spaceru po iglastym lesie.

 Wanna Spa – jacuzzi

Kąpiel w jacuzzi ma korzystny wpływ na umysł oraz likwidację napięcia mięśniowego na całym ciele. Redukuje stres związany z zżyciem codziennym. Doskonała po ćwiczeniach sportowych, 
oraz rehabilitacjach. Wspomaga leczenie artretyzmu oraz bezsenności. Połączenie hydro 
i powietrznego masażu znacząco łagodzi ból.

 

 

Zapraszamy do Spa – miejsca, które zagwarantuje relaks i doskonałe samopoczucie!

 

.

©2022 Hotel**** Nafta Krosno. Ten serwis używa cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich stosowanie).