Anita Lipnicka w Hotelu Nafta Krosno

Anita Lipnicka w Hotelu Nafta Krosno:

Termin zostanie podany wkrótce!

Dla wszystkich osób posiadających bilety w dniu 19 maja- hotelowa Restauracja Naftaya przygotowała 10% rabat na dania z karty.

 

Informacje:
Recepcja hotelu

tel. 13 43 662 12

kom. 663-224-155

Sprzedaż biletów w Recepcji Hotelu Nafta Krosno
ul. Lwowska 21, 38-400 Krosno

Anita Lipnicka w Krośnie!

 

Wystąpi w Hotelu Nafta Krosno

Koncert, na który przygotowywane zostały największe przeboje śpiewane przez Anitę na przestrzeni dwudziestu lat działalności artystycznej, we wszystkich konfiguracjach, a więc z płyt solowych, jak i z repertuaru Varius Manx.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć także kilka utworów premierowych. Jednym z nich będzie na pewno “Ptasiek”- pierwszy singiel z nowej, planowanej jeszcze w tym roku płyty.

„Ptasiek” to hołd dla zmarłego 3 lata temu przyjaciela Anity.


“Ptasiek” to opowieść o nieśmiertelności ideałów. O czystości uczuć i naiwności prawdy, która zawsze znajdzie drogę, by wędrować dalej, niczym choroba zakaźna przenoszona z serca do serca. Nick, gdziekolwiek jesteś... “Za to co mam w sobie, dziękuję Tobie”. -
Anita.

Całość odbędzie się w wyjątkowej atmosferze, ze specjalną oprawą świetlną i wizualizacjami.

Z przyczyn od nas niezależnych, koncert Anity Lipnickiej zaplanowany w Hotelu Nafta Krosno na dzień 19 maja 2017 roku został przełożony.

"Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy, że jesteśmy zmuszeni przełożyć zaplanowany na 19 maja koncert Anity Lipnickiej w Krośnie na inny termin. Wyrażamy ubolewanie z powodu zaistniałej sytuacji, ale mają na nią wpływ czynniki zewnętrzne, niezależne od nas, jak i artystki. Przepraszamy za wszelkie wynikłe z tego powodu niedogodności.
Jednocześnie informujemy, iż wszystkie zakupione bilety zachowują ważność.

Nowy termin koncertu podamy wkrótce."


 

Nowy termin występu gwiazdy zostanie na nowo ustalony!

Miejscem występu artystki pozostaje Hotel Nafta Krosno.

Bilety zakupione na koncert w dniu 19 maja br. zachowują swoją ważność.

Osoby, które pragną zrezygnować z koncertu, powinny zgłosić się do Recepcji Hotelu Nafta Krosno w terminie do dnia 31 maja br. włącznie. Warunkiem zwrotu kosztów jest zwrot zakupionego biletu.

W związku z zaistniałą sytuacją wszyscy posiadacze biletów w dniu 19 maja br. mogą skorzystać z 10% rabatu na dania z karty w Restauracji Naftaya.

©2017 Hotel**** Nafta Krosno. Ten serwis używa cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich stosowanie).