Robert Rozmus SHOW

Robert Rozmus SHOW
8 lutego 2019
Godzina 19:00
Sala bankietowa
Bilet: 59 zł

Dla wszystkich osób posiadających bilety, w dniu koncertu - Restauracja Naftaya przygotowała 10% rabatu na dania z karty.

Sprzedaż biletów w Recepcji Hotelu Nafta Krosno
ul. Lwowska 21, 38-400 Krosno 

Informacje:
Recepcja hotelu
tel. 13 43 662 12
kom. 663-224-155

 

Krośnianin dla Krośnian.

 

8 lutego 2019 r. w Hotelu Nafta Krosno odbył się wyjątkowy koncert, nietuzinkowego artysty jakim niewątpliwie jest Nasz Krośnianin Robert Rozmus.
Aktor teatralny i filmowy, showman, znany m. in. z programów Zbigniewa Górnego, Kabaretu Olgi Lipińskiej, grupy “Tercet - czyli Kwartet” oraz własnych koncertów, finalista hitu Polsatu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, gwiazda musicali (m. in. Miss Saigon, Chicago).
W swoim oryginalnym, energetycznym programie, przygotowanym specjalnie na tą okazję, jak powiedział „uszytym na miarę”, zabrał nas w artystyczną podróż wykorzystując wielobarwną paletę swoich ról scenicznych.


Jako wytrawny wokalista i aktor wielu twarzy, pasjonat aktywnego spędzania czasu wolnego,
mistrz wielu dyscyplin sportowych wcielił się na naszej scenie w przewodnika po dobrej, nieskrępowanej zabawie.

Nogi same rwały się do tańca, a dłonie do oklasków.
Gościem Specjalnym była Emilia Nowak  - Młoda, dysponująca wyjątkowym głosem operowym, finalistka VII edycji telewizyjnego programu rozrywkowego „Mam Talent”.

Jesteśmy przekonani, że "odmienione przez przypadki" koleje jego życiowych, artystycznych losów oraz zaprezentowane w trakcie, metamorfozy sceniczne przypadły Państwu do gustu. Artysta pokazał pełen wachlarz swoich wyjątkowych wokalno-aktorskich umiejętności, a jako Osoba związana z naszym pięknym miastem nie miał żadnych problemów z nawiązaniem kontaktu i wciągnięciem do wspólnej zabawy publiczności. Wykonując utwór pt. "Mówili Na Nią Słońce" zbudował odpowiednie emocje aby przedstawić nam Gościa Specjalnego swojego koncertu. Emilka Nowak - młoda i skromna artystka, która swoim niepospolitym głosem zawładnęła krośnieńską publicznością i zaskarbiła sobie kolejnych fanów swojego talentu.
Dziękujemy raz jeszcze artystom za wspaniały koncert, a wszystkim Wam i każdemu z osobna za uczestnictwo. Już cieszymy się na kolejne przeżycie artystyczne pod warunkiem, że odbędzie się za Państwa udziałem. Dla Takiej Publiczności zaszczytem jest realizować tego typu wydarzenia.

W imieniu Zarządu Spółki i Pracowników Hotelu Nafta Krosno dziękujemy i mamy nadzieję
do zobaczenia.

 

©2021 Hotel**** Nafta Krosno. Ten serwis używa cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich stosowanie).