Wesele Marzeń w czterech gwiazdkach. Rezerwacje na 2021 r. i 2022 r.

Ślub i wesele to wyjątkowy dzień dla każdej z Młodych Par. Chcąc przeżyć go niepospolicie i zapamiętać na długie lata, przygotowaliśmy specjalną propozycję weselną.

Bogata oferta weselna obejmuje m. in. wykwintne menu (z nielimitowanym pakietem napoi), które mogą Państwo wybrać spośród trzech pakietów: srebrnego, złotego lub platynowego. Dekoracje kwiatowe na stołach, przestronne, klimatyzowane wnętrza, profesjonalną obsługę kelnerską i wiele innych.

Dla Młodej Pary przewidziany jest bezpłatny nocleg w hotelu. Dla gości weselnych przygotowaliśmy specjalne ceny pokoi a dla dzieci 50% zniżki. Każdą ofertę dostosujemy bezpośrednio do potrzeb i wymagań Młodej Pary.

Dla każdej Nowożeńców Hotel przygotował specjalny prezent – voucher na podróż poślubną!

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, a my zagwarantujemy wam dobrą zabawę i niezapomniane chwile. Oferujemy również usługi florystyczne i dekoratorskie.


Zapraszamy do kontaktu z nasza Panią koordynator ds. wesel i bankietów, która z pewnością zaoferuje sprawdzone rozwiązania oraz będzie czuwać nad przebiegiem przyjęcia weselnego.

Agnieszka Komborska
Tel. (+48) 663-224-151
agnieszka.komborska@hotel.nafta.pl

oraz

Konsultant ds. aranżacji i dekoracji wnętrz
Aleksandra Malik
Tel. (+48) 663-224-146
aleksandra.malik@hotel.nafta.pl

 

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji terminów na 2021r. i 2022r.

©2021 Hotel**** Nafta Krosno. Ten serwis używa cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich stosowanie).