Konferencje i Eventy

w Hotelu Nafta**** Krosno

Hotel Nafta Krosno to nowoczesny i elegancki obiekt położony w centrum Krosna. Jego dogodna lokalizacja oraz zaplecze konferencyjne i gastronomiczno – hotelarskie stanowi doskonałe miejsce na organizację konferencji, szkoleń, seminariów i spotkań biznesowych.

Zorganizujemy każde wydarzenie!

Przestronne, wypełnione światłem Centrum Konferencyjne

Na terenie Hotelu Nafta Krosno znajduje się nowoczesne Centrum Konferencyjne, przygotowane według najnowszych standardów. Dzięki modułowym ściankom przesuwnym pomieszczenia Centrum Konferencyjnego można dowolnie łączyć i dzielić według indywidualnego zapotrzebowania. Przestronne, wypełnione światłem Centrum Konferencyjne, mieszczące się na parterze Hotelu jest kompleksowo wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia.

Ofertę Centrum Konferencyjnego uzupełnia kameralna Sala Biznesowa, idealnie sprawdza się jako miejsce organizacji niewielkich spotkań firmowych, a także uroczystości rodzinnych.

Podczas organizowanych spotkań świadczymy również profesjonalne usługi cateringowe dostosowane do charakteru wydarzenia. W naszej ofercie znajdą Państwo różne propozycje serwisów kawowych, lunchów i kolacji serwowanych bądź bufetowych.

Sala Konferencyjna nr 1

– powierzchnia 113 m2, do 95 osób

Sala Konferencyjna nr 2

– powierzchnia 77 m2, do 60 osób

Sala Konferencyjna nr 3

– powierzchnia 208 m2, do 170 osób

Sala Biznesowa

– powierzchnia 47 m2, do 30 osób

Sala bankietowa (nr 1 + nr 2 + nr 3)

– powierzchnia 398 m2, do 330 osób

Możliwe wyposażenie:

W każdej Sali możliwe dodatkowe wyposażenie:

Klimatyzacja
Nagłośnienie
Mikrofon
Statyw
Ekran mobilny
Flipchart
Internet
Wi-Fi
Projektor multimedialny
Ekran stacjonarny
Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą naszego Centrum Konferencyjnego

Zapraszamy do współpracy

Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie, starając się zaproponować jak najlepszą ofertę dostosowaną do potrzeb i możliwości zamawiającego.

Menu