Niezapomniane przyjęcia okolicznościowe

Serdecznie zapraszamy do organizacji przyjęć okolicznościowych w Hotelu Nafta Krosno oraz Restauracji Naftaya.

Hotel Nafta Krosno to nowoczesny i elegancki obiekt położony w centrum Krosna. Jego dogodna lokalizacja oraz zaplecze konferencyjne i gastronomiczno – hotelarskie stanowi doskonałe miejsce na organizację konferencji, szkoleń, seminariów i spotkań biznesowych, a także przyjęć okolicznościowych. Przez ostatnie lata realizowaliśmy szereg eventów dla Gości indywidualnych, a także największych i najprężniej rozwijających się firm w regionie.

Nasz hotel to gwarancja niepowtarzalnej atmosfery, unikalnych, eleganckich wnętrz, tradycji połączonej z prestiżem. Wszystko to sprawi, że Wy i Wasi Goście poczujecie się wyjątkowo. Z przyjemnością pomożemy w realizacji wszystkich Państwa planów i zamierzeń oraz dołożymy wszelkich starań, aby spotkanie odbywające się w naszym obiekcie było wyjątkowe i niezapomniane. Wiedza i doświadczenie naszych pracowników gwarantują realizację każdego przyjęcia i eventu na najwyższym poziomie.

Ponadto, noowoczesny obiekt Hotel Nafta Krosno znajduje się w bliskim centrum Krosna umożliwiając bezproblemową komunikację w każdy zakątek miasta. Do Państwa dyspozycji oddajemy 42 klimatyzowane i komfortowo urządzone pokoje, w tym pokoje jednoosobowe, dwuosobowe i przestronne Apartamenty. Zadbaliśmy również o udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Menu