Recital Mateusza Ziółko

Zapraszamy na akustyczny koncert Mateusza Ziółko. Podczas koncertu Mateusza Ziółko w Krośnie usłyszmy zarówno materiał autorski, jak i najpiękniejsze ballady o miłości w wyjątkowych akustycznych wersjach.

Koncert odbędzie się 24 maja o godz. 18:30 w Hotelu Nafta w Krośnie.

Mateusz Ziółko jest pianistą, wokalistą, autorem muzyki i tekstów. Na swoim koncie ma wiele nagród i wyróżnień, wśród nich zwycięstwo III edycji programu The Voice Of Poland oraz X edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Mateusz zwyciężył także w konkursie „Super Debiuty” podczas 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W listopadzie 2016 r. wydał utwór „W płomieniach”, który w 2017 roku był najczęściej granym utworem w Polskich rozgłośniach radiowych, a w serwisie YouTube osiągnął spektakularny wynik ponad 50 milionów wyświetleń.

26 maja 2017 roku miała miejsce premiera debiutanckiego albumu pt. „Na nowo”, na którym znalazły się takie utwory jak „Szkło” oraz „Planety”. Najnowszy singiel Mateusza Ziółko o nazwie „Na nowo” już po tygodniu od premiery gościł na wszystkich popularnych listach przebojów. W styczniu 2018 r. Mateusz wspólnie z chórem Sound’n’Grace nagrał utwór „Horyzonty” a w lipcu wspólnie z DJ’em Remo i raperem B.R.O nagrał utwór „Nowa Twarz”.

Bilety już w sprzedaży:
VIP – 129 zł
Standard – 99 zł (od 8 kwietnia 119 zł)

Bilety do nabycia:

  • stacjonarnie w Recepcji Hotelu Nafta Krosno
  • na portalu kupbilecik pod linkiem: https://tiny.pl/dgfdk.

    Nie prowadzimy rezerwacji biletów.

Menu