Podaruj Sobie chwilę wyciszenia i odprężenia

w Strefie Relaksu

Zapraszamy do miejsca, w którym odnajdziesz spokój i osiągniesz równowagę.
Skorzystaj już dziś z naszej Strefy Relaksu w godzinach 18:00-23:00
po wcześniejszym ustaleniu rezerwacji z Recepcją.

Sauna Sucha

Zabieg o nieocenionych właściwościach zdrowotnych dla organizmu człowieka. Wysoka temperatura stosowana w gabinecie przez odpowiedni czas działa regenerująco, a intensywne pocenie się skutecznie oczyszcza organizm usuwając z niego toksyny. Jest to doskonała forma odprężenia dla ciała i ducha.

Tężnia Solna

Gabinet w którym można odetchnąć całym Sobą. Solanka rozproszona po witkach brzozowych wytwarza w powietrzu aerozol, dzięki któremu powietrze zostaje nasycone dobroczynnym dla organizmu jodem oraz bromem, a także szeregiem mikroelementów. Kilkuminutowy seans w tężni zastępuje spacer po żywicznym, iglastym lesie.

Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej

Od dawien dawna w aspekcie zdrowia człowiek kieruje się metodą „lepiej zapobiegać niż leczyć”. Zasada ta może odnosić się również do kondycji skóry o której często zapominamy, a przecież to nasz największy narząd. W gabinecie oprócz specjalistycznych urządzeń czeka na Klienta przede wszystkim indywidualne podejście, olbrzymia wiedza, wielkie serce. Opowiedz o problemie z jakim się zmagasz, a podpowiemy Ci jaki rodzaj terapii, kosmetyków, codziennych nawyków i suplementacji powinieneś przestrzegać.

Fryzjerskie Spa

Salon fryzjerski Creative BK został stworzony z miłości i pasji do fryzjerstwa. Naszym Klientom oferujemy znacznie więcej niż tylko upiększanie. Chcemy, aby czas u nas spędzony był dla Każdego czasem relaksu, a dedykowana fryzura zawsze dawała powody do zadowolenia. Odwiedzając salon, można zanurzyć się w świecie rytuałów, które prowadzą do ukojenia zmysłów, zapewniają przyjemność oraz dają poczucie wyjątkowości.

Gabinet masażu

Masaż kojarzony jest głównie z przyjemną chwilą relaksu i wyciszenia. Korzystając nawet okazjonalnie, wzbogacamy się w szereg pozytywnych skutków dla naszego organizmu dlatego powinien być nieodłącznym elementem zdrowego trybu życia. Masaż w swoich odmianach to zabieg, który polega na stosowaniu różnych technik, takich jak: głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie, wibracje w celu poprawienia miejscowego krążenia, zwiększenia sprężystości tkanek, a także redukcji napiętych mięśni i wspomagania ich regeneracji.

Poznaj naszą Strefę Relaksu

Zapraszamy – chwila dla Siebie jest czasem bezcennym. Podaruj ją Sobie właśnie u nas…

Menu