,,Wieloryb” w Zielonym Domku

,,Filmowe Plenery przy Parkowej 4” to już ostatnie spotkanie filmowe w ramach projektu ,,Filmowe Podróże na Szklane Wzgórze” . Projekcja filmu odbędzie się 6 października w Zielonym Domku.

,,Wieloryb” (reż. Darren Aronofsky) to dramat, który zachwycił publiczność i krytyków na Festiwalu w Wenecji. Film zdobył 2 Oscary. Przedstawia historię Charliego, który od lat żyje na marginesie świata. Uwięziony w małym mieszkaniu przez chorobliwą otyłość, odrzucony przez swoich bliskich, samotnie zmierza w życiową przepaść. Wystarczy jednak jeden impuls, jedno spotkanie, by zapalić w nim płomień nadziei na to, że jeszcze nie wszystko stracone. Charlie podejmuje próbę nawiązania dawno utraconego kontaktu z nastoletnią córką. Wie, że czeka go niesłychanie trudne spotkanie. Zdaje sobie sprawę, że ryzykuje utratę ostatniego złudzenia. Gotów jest jednak podjąć to ryzyko z wiarą, że także dla niego jest jeszcze szansa na odkupienie.

Kiedy?

  • 6 października 2023 r. (piątek)
  • muzyka na żywo od godz. 18:00
  • start projekcji filmu o godz. 20:30

Niezależnie od pogody, na wszystkich miłośników kina w Zielonym Domku czekać będzie szereg dodatkowych atrakcji. Na miejscu będzie można skorzystać z darmowego poczęstunku podczas wyświetlania filmu, a już od godz. 18:00 zaczaruje wszystkich muzyka na żywo dedykowana wydarzeniu.

Wstęp na wydarzenie jest darmowy.

Zapraszamy do zapisów pod nr. tel. 665 591 069.

Menu